Cihla broušená HELUZ PLUS 38 247×380×249 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 156 Kč
Základní broušená cihla.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 8 156 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Základní broušená cihla.
Parametry
| měrná jednotka | ks |
|---|---|
| délka | 247 mm |
| výška | 249 mm |
| počet ks na paletě | 72 ks |
| hmotnost | 14,5 kg |
| systém | PLUS |
| šířka | 380 mm |
| v balení | 72 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 247 mm | 247 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 14,5 kg | 14,5 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 72 ks | 72 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 380 mm | 380 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: PLUS | PLUS — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |