Cihla broušená poloviční Porotherm 38 TB Profi 1/2 P10 380×123×249 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 110 Kč
poloviční tepelněizolační cihla s vyšší pevností a minerální izolací, ke zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 10 MPa, hmotnost 9,4 kg, 380×123×249 mm, 144 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 110 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
poloviční tepelněizolační cihla s vyšší pevností a minerální izolací, ke zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 10 MPa, hmotnost 9,4 kg, 380×123×249 mm, 144 ks/pal.
Parametry
| délka | 123 mm |
|---|---|
| hmotnost | 9,4 kg |
| počet ks na paletě | 144 ks |
| systém | T Profi |
| výška | 249 mm |
| šířka | 380 mm |
| značka | Porotherm |
| materiál | keramika |
| objemová hmotnost | 790 kg/m3 |
| hmotnost palety | 1385 kg |
| měrná jednotka | ks |
| v balení | 1 |
| pevnost v tlaku | 10 MPa |
| reakce na oheň | A1 |
| výrobce | Wienerberger |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: Porotherm | Porotherm — Příslušenství k plotu |
| délka: 123 mm | 123 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 9,4 kg | 9,4 kg — Příslušenství k plotu |
| hmotnost palety: 1385 kg | 1385 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: keramika | keramika — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 790 kg/m3 | 790 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: 10 MPa | 10 MPa — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 144 ks | 144 ks — Příslušenství k plotu |
| reakce na oheň: A1 | A1 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 380 mm | 380 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: T Profi | T Profi — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Wienerberger | Wienerberger — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |
| značka: Porotherm | Porotherm — Příslušenství k plotu |