Cihla broušená Porotherm 17,5 Profi DF P10 175×372×249 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 80 Kč
broušená cihla, ke zdění na zdicí pěnu, pevnost v tlaku 10 MPa, součinitel prostupu tepla 1,15 W.m-2.K-1, spotřeba 10,7 ks/m2, hmotnost 13,8 kg, 175×372×249 mm, 84 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 80 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
broušená cihla, ke zdění na zdicí pěnu, pevnost v tlaku 10 MPa, součinitel prostupu tepla 1,15 W.m-2.K-1, spotřeba 10,7 ks/m2, hmotnost 13,8 kg, 175×372×249 mm, 84 ks/pal.
Parametry
| hmotnost | 13,8 kg |
|---|---|
| objemová hmotnost | 850 kg/m3 |
| hmotnost palety | 1190 kg |
| materiál | keramika |
| značka | Porotherm |
| systém | Profi DF |
| reakce na oheň | A1 |
| výrobce | Wienerberger |
| měrná jednotka | ks |
| výška | 249 mm |
| součinitel prostupu tepla | 1,15 W.m-2.K-1 |
| délka | 372 mm |
| pevnost v tlaku | 10 MPa |
| neprůzvučnost konstrukce | 44 dB |
| spotřeba | 10,7 ks/m2 |
| tepelný odpor | 0,64 m2.K.W-2 |
| požární odolnost | REI 90 DP1 |
| počet ks na paletě | 84 ks |
| v balení | 1 |
| šířka | 175 mm |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,28 W.m-1.K-1 |