Cihla broušená Porotherm 24 Profi P15 240×372×249 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 108 Kč
broušená cihla, ke zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 15 MPa, součinitel prostupu tepla 0,90 W.m-2.K-1, spotřeba 10,7 ks/m2, hmotnost 17,8 kg, 240×372×249 mm, 60 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 108 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
broušená cihla, ke zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 15 MPa, součinitel prostupu tepla 0,90 W.m-2.K-1, spotřeba 10,7 ks/m2, hmotnost 17,8 kg, 240×372×249 mm, 60 ks/pal.
Parametry
| délka | 372 mm |
|---|---|
| šířka | 240 mm |
| objemová hmotnost | 800 kg/m3 |
| pevnost v tlaku | 15 MPa |
| materiál | keramika |
| hmotnost | 17,8 kg |
| neprůzvučnost konstrukce | 49 dB |
| počet ks na paletě | 60 ks |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,29 W.m-1.K-1 |
| požární odolnost | REI 180 DP1 |
| systém | Profi |
| hmotnost palety | 1100 kg |
| tepelný odpor | 0,84 m2.K.W-2 |
| součinitel prostupu tepla | 0,90 W.m-2.K-1 |
| v balení | 1 |
| měrná jednotka | ks |
| výrobce | Wienerberger |
| spotřeba | 10,7 ks/m2 |
| značka | Porotherm |
| reakce na oheň | A1 |
| výška | 249 mm |