Cihla broušená Porotherm 44 EKO Profi P8 440×248×249 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 148 Kč
tepelněizolační cihla, ke zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 8 MPa, součinitel prostupu tepla 0,21 W.m-2.K-1, spotřeba 16 ks/m2, hmotnost 18,3 kg, 440×248×249 mm, 60 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 148 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
tepelněizolační cihla, ke zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 8 MPa, součinitel prostupu tepla 0,21 W.m-2.K-1, spotřeba 16 ks/m2, hmotnost 18,3 kg, 440×248×249 mm, 60 ks/pal.
Parametry
| spotřeba | 16 ks/m2 |
|---|---|
| součinitel tepelné vodivosti | 0,093 W.m-1.K-1 |
| měrná jednotka | ks |
| hmotnost palety | 1130 kg |
| výrobce | Wienerberger |
| objemová hmotnost | 680 kg/m3 |
| materiál | keramika |
| reakce na oheň | A1 |
| systém | EKO Profi |
| hmotnost | 18,3 kg |
| výška | 249 mm |
| pevnost v tlaku | 8 MPa |
| neprůzvučnost konstrukce | 41 dB |
| délka | 248 mm |
| tepelný odpor | 4,71 m2.K.W-2 |
| v balení | 1 |
| šířka | 440 mm |
| počet ks na paletě | 60 ks |
| značka | Porotherm |
| požární odolnost | REI 180 DP1 |
| součinitel prostupu tepla | 0,21 W.m-2.K-1 |