Cihla broušená Porotherm 8 Profi DF P12 80×497×249 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 84 Kč
broušená cihla, ke zdění na zdicí pěnu, pevnost v tlaku 12 MPa, součinitel prostupu tepla 1,6 W.m-2.K-1, spotřeba 8 ks/m2, hmotnost 9,4 kg, 80×497×249 mm, 120 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 84 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
broušená cihla, ke zdění na zdicí pěnu, pevnost v tlaku 12 MPa, součinitel prostupu tepla 1,6 W.m-2.K-1, spotřeba 8 ks/m2, hmotnost 9,4 kg, 80×497×249 mm, 120 ks/pal.
Parametry
| materiál | keramika |
|---|---|
| délka | 497 mm |
| pevnost v tlaku | 12 MPa |
| součinitel prostupu tepla | 1,6 W.m-2.K-1 |
| požární odolnost | EI 90 DP1 |
| neprůzvučnost konstrukce | 37 dB |
| hmotnost | 9,4 kg |
| výška | 249 mm |
| spotřeba | 8 ks/m2 |
| počet ks na paletě | 120 ks |
| hmotnost palety | 1235 kg |
| systém | Profi DF |
| objemová hmotnost | 900 kg/m3 |
| výrobce | Wienerberger |
| značka | Porotherm |
| měrná jednotka | ks |
| reakce na oheň | A1 |
| v balení | 1 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,21 W.m-1.K-1 |
| šířka | 80 mm |
| tepelný odpor | 0,37 m2.K.W-2 |