Cihla HELUZ 11,5 497×115×238 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 093 Kč
Základní cihla.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 9 093 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Základní cihla.
Parametry
| výška | 238 mm |
|---|---|
| šířka | 115 mm |
| v balení | 120 |
| délka | 497 mm |
| měrná jednotka | ks |
| hmotnost | 9,9 kg |
| počet ks na paletě | 120 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 497 mm | 497 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 9,9 kg | 9,9 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 120 ks | 120 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 115 mm | 115 mm — Příslušenství k plotu |
| výška: 238 mm | 238 mm — Příslušenství k plotu |