Cihla nebroušená Porotherm 30 AKU SYM P15 300×247×238 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 125 Kč
nebroušená akustická cihla s maltovou kapsou, ke zdění na maltu M10, pevnost v tlaku 15 MPa, součinitel prostupu tepla 0,90 W.m-2.K-1, spotřeba 16 ks/m2, hmotnost 16,6 kg, 300×247×238 mm, 80 ks/pal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 125 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
nebroušená akustická cihla s maltovou kapsou, ke zdění na maltu M10, pevnost v tlaku 15 MPa, součinitel prostupu tepla 0,90 W.m-2.K-1, spotřeba 16 ks/m2, hmotnost 16,6 kg, 300×247×238 mm, 80 ks/pal.
Parametry
| požárníodolnost | REI 180 DP1 |
|---|---|
| v balení | 1 |
| hmotnost palety | 1360 kg |
| materiál | keramika |
| součinitel prostupu tepla | 0,90 W.m-2.K-1 |
| neprůzvučnost konstrukce | 58 dB |
| hmotnost | 16,6 kg |
| délka | 247 mm |
| objemová hmotnost | 980 kg/m3 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,35 W.m-1.K-1 |
| pevnost v tlaku | 15 MPa |
| tepelný odpor | 0,85 m2.K.W-2 |
| šířka | 300 mm |
| výrobce | Wienerberger |
| spotřeba | 16 ks/m2 |
| měrná jednotka | ks |
| systém | AKU SYM |
| výška | 238 mm |
| značka | Porotherm |
| počet ks na paletě | 80 ks |
| reakce na oheň | A1 |