Deska cementotřísková CETRIS BASIC 14×1250×3350 mm
Výrobce: CETRIS
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 621 Kč
typ BASIC, rovná hrana, šířka 1250 mm, délka 3350 mm, tloušťka 14 mm, 4,1875 m2/ks, 35 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 621 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
typ BASIC, rovná hrana, šířka 1250 mm, délka 3350 mm, tloušťka 14 mm, 4,1875 m2/ks, 35 ks/pal.
Parametry
| měrná jednotka | m2 |
|---|---|
| plocha | 4,1875 m2/ks |
| faktor difuzního odporu | 52,8 - 69,2 |
| tloušťka | 14 mm |
| materiál | cementotřísková deska |
| v balení | 146.563 |
| výrobce | CETRIS |
| počet ks na paletě | 35 ks |
| objemová hmotnost | 1350 kg/m3 |
| reakce na oheň | A2-s1,d0 |
| délka | 3350 mm |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,200 - 0,287W/mK |
| šířka | 1250 mm |
| typ | BASIC |
| hrana | rovná |
| povrch | hladký |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: CETRIS | CETRIS — Příslušenství k plotu |
| délka: 3350 mm | 3350 mm — Příslušenství k plotu |
| faktor difuzního odporu: 52,8 - 69,2 | 52,8 - 69,2 — Příslušenství k plotu |
| hrana: rovná | rovná — Příslušenství k plotu |
| materiál: cementotřísková deska | cementotřísková deska — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: m2 | m2 — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 1350 kg/m3 | 1350 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| plocha: 4,1875 m2/ks | 4,1875 m2/ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 35 ks | 35 ks — Příslušenství k plotu |
| povrch: hladký | hladký — Příslušenství k plotu |
| reakce na oheň: A2-s1,d0 | A2-s1,d0 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 1250 mm | 1250 mm — Příslušenství k plotu |
| součinitel tepelné vodivosti: 0,200 - 0,287W/mK | 0,200 - 0,287W/mK — Příslušenství k plotu |
| tloušťka: 14 mm | 14 mm — Příslušenství k plotu |
| typ: BASIC | BASIC — Příslušenství k plotu |
| výrobce: CETRIS | CETRIS — Příslušenství k plotu |