Nosník poplastovaný DŘEVOplus hnědý 30×50 mm 2,5 m řez
Výrobce: DŘEVOplus
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 688 Kč
k plotovkám DŘEVOplus, materiál zinkovaná ocel, povrch poplast, barva hnědá, šířka 30 mm, výška 50 mm, délka 2,5 m
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 688 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k plotovkám DŘEVOplus, materiál zinkovaná ocel, povrch poplast, barva hnědá, šířka 30 mm, výška 50 mm, délka 2,5 m
Parametry
| šířka | 30 mm |
|---|---|
| délka | 2,5 m |
| výška | 50 mm |
| barva | hnědá |
| v balení | 1 |
| měrná jednotka | ks |
| materiál | zinkovaná ocel |
| výrobce | DŘEVOplus |
| povrch | poplast |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: DŘEVOplus | DŘEVOplus — Příslušenství k plotu |
| barva: hnědá | hnědá — Příslušenství k plotu |
| délka: 2,5 m | 2,5 m — Příslušenství k plotu |
| materiál: zinkovaná ocel | zinkovaná ocel — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| povrch: poplast | poplast — Příslušenství k plotu |
| šířka: 30 mm | 30 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: DŘEVOplus | DŘEVOplus — Příslušenství k plotu |
| výška: 50 mm | 50 mm — Příslušenství k plotu |