Palubka obkladová smrková SECA klasik A/B 14×121×4 000 mm
Výrobce: SECA
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 335 Kč
pro obložení stěn a stropů, bez povrchové úpravy, krycí šířka 113 mm, kvalita A/B, rozměry 14×121×4 000 mm, 8 ks (3,872 m2)/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 335 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro obložení stěn a stropů, bez povrchové úpravy, krycí šířka 113 mm, kvalita A/B, rozměry 14×121×4 000 mm, 8 ks (3,872 m2)/bal.
Parametry
| krycí šířka | 113 mm |
|---|---|
| sušeno | 15% |
| balení | 3,872 m2 |
| šířka | 121 mm |
| měrná jednotka | m2 |
| tloušťka | 14 mm |
| profil | C |
| délka | 4 m |
| kvalita | A/B |
| v balení | 3.872 |
| typ | klasik |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: SECA | SECA — Příslušenství k plotu |
| balení: 3,872 m2 | 3,872 m2 — Příslušenství k plotu |
| délka: 4 m | 4 m — Příslušenství k plotu |
| krycí šířka: 113 mm | 113 mm — Příslušenství k plotu |
| kvalita: A/B | A/B — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: m2 | m2 — Příslušenství k plotu |
| profil: C | C — Příslušenství k plotu |
| šířka: 121 mm | 121 mm — Příslušenství k plotu |
| sušeno: 15% | 15% — Příslušenství k plotu |
| tloušťka: 14 mm | 14 mm — Příslušenství k plotu |
| typ: klasik | klasik — Příslušenství k plotu |