Plotovka dřevoplastová ST Dřevoplast palisander 14×120×1 200 mm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 200 Kč
dřevoplastový kompozitní materiál, není třeba natírat, čištění pomocí vysokotlakého čističe, barva palisander, tloušťka 14 mm, šířka 120 mm, délka 1 200 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 200 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
dřevoplastový kompozitní materiál, není třeba natírat, čištění pomocí vysokotlakého čističe, barva palisander, tloušťka 14 mm, šířka 120 mm, délka 1 200 mm
Parametry
| měrná jednotka | ks |
|---|---|
| barva | palisander |
| tloušťka | 14 mm |
| materiál | dřevoplastový kompozit |
| délka | 1200 mm |
| výrobce | ST Dřevoplast |
| v balení | 1 |
| šířka | 120 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| barva: palisander | palisander — Příslušenství k plotu |
| délka: 1200 mm | 1200 mm — Příslušenství k plotu |
| materiál: dřevoplastový kompozit | dřevoplastový kompozit — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 120 mm | 120 mm — Příslušenství k plotu |
| tloušťka: 14 mm | 14 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: ST Dřevoplast | ST Dřevoplast — Příslušenství k plotu |