Překlad nosný Heluz 23,8/100
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 385 Kč
keramobetonový, pro překlenutí okenních a dveřních otvorů ve vnitřních i vnějších nosných stěnách, uložení 125 mm, maximální světlost otvoru 750 mm, šířka 70 mm, výška 238 mm, délka 1000 mm Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 385 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramobetonový, pro překlenutí okenních a dveřních otvorů ve vnitřních i vnějších nosných stěnách, uložení 125 mm, maximální světlost otvoru 750 mm, šířka 70 mm, výška 238 mm, délka 1000 mm
Parametry
| výrobce | Heluz |
|---|---|
| hmotnost | 35 kg |
| uložení | 125 mm |
| délka | 1000 mm |
| maximální světlost otvoru | 750 mm |
| v balení | 1 |
| výška | 238 mm |
| počet ks na paletě | 20 ks |
| měrná jednotka | ks |
| šířka | 70 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 1000 mm | 1000 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 35 kg | 35 kg — Příslušenství k plotu |
| maximální světlost otvoru: 750 mm | 750 mm — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 20 ks | 20 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 70 mm | 70 mm — Příslušenství k plotu |
| uložení: 125 mm | 125 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Heluz | Heluz — Příslušenství k plotu |
| výška: 238 mm | 238 mm — Příslušenství k plotu |