Překlad nosný Heluz 23,8/150
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 615 Kč
keramobetonový, pro překlenutí okenních a dveřních otvorů ve vnitřních i vnějších nosných stěnách, uložení 125 mm, maximální světlost otvoru 1250 mm, šířka 70 mm, výška 238 mm, délka 1500 mm Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 615 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramobetonový, pro překlenutí okenních a dveřních otvorů ve vnitřních i vnějších nosných stěnách, uložení 125 mm, maximální světlost otvoru 1250 mm, šířka 70 mm, výška 238 mm, délka 1500 mm
Parametry
| délka | 1500 mm |
|---|---|
| měrná jednotka | ks |
| počet ks na paletě | 20 ks |
| hmotnost | 53 kg |
| výrobce | Heluz |
| uložení | 125 mm |
| v balení | 1 |
| šířka | 70 mm |
| maximální světlost otvoru | 1250 mm |
| výška | 238 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 1500 mm | 1500 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 53 kg | 53 kg — Příslušenství k plotu |
| maximální světlost otvoru: 1250 mm | 1250 mm — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 20 ks | 20 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 70 mm | 70 mm — Příslušenství k plotu |
| uložení: 125 mm | 125 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Heluz | Heluz — Příslušenství k plotu |
| výška: 238 mm | 238 mm — Příslušenství k plotu |