Překlad nosný Heluz 23,8/225
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 192 Kč
keramobetonový, pro překlenutí okenních a dveřních otvorů ve vnitřních i vnějších nosných stěnách, uložení 200 mm, maximální světlost otvoru 1850 mm, šířka 70 mm, výška 238 mm, délka 2250 mm Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 192 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramobetonový, pro překlenutí okenních a dveřních otvorů ve vnitřních i vnějších nosných stěnách, uložení 200 mm, maximální světlost otvoru 1850 mm, šířka 70 mm, výška 238 mm, délka 2250 mm
Parametry
| hmotnost | 79 kg |
|---|---|
| maximální světlost otvoru | 1850 mm |
| počet ks na paletě | 20 ks |
| v balení | 1 |
| měrná jednotka | ks |
| uložení | 200 mm |
| délka | 2250 mm |
| šířka | 70 mm |
| výška | 238 mm |
| výrobce | Heluz |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 2250 mm | 2250 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 79 kg | 79 kg — Příslušenství k plotu |
| maximální světlost otvoru: 1850 mm | 1850 mm — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 20 ks | 20 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 70 mm | 70 mm — Příslušenství k plotu |
| uložení: 200 mm | 200 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Heluz | Heluz — Příslušenství k plotu |
| výška: 238 mm | 238 mm — Příslušenství k plotu |