Překlad nosný Porfix 100×250×1200 mm
Výrobce: PORFIX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 759 Kč
pro překlenutí otvorů v nosných stěnách, opatřen manipulačními oky, nutno spřáhnout ocelovými sponami, uložení 300 mm, maximální světlost otvoru 600 mm, hmotnost 55,7 kg, 100×250×1 200 mm Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 759 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro překlenutí otvorů v nosných stěnách, opatřen manipulačními oky, nutno spřáhnout ocelovými sponami, uložení 300 mm, maximální světlost otvoru 600 mm, hmotnost 55,7 kg, 100×250×1 200 mm
Parametry
| výrobce | Porfix |
|---|---|
| typ | překlady nosné |
| měrná jednotka | ks |
| délka | 1200 mm |
| výška | 250 mm |
| hmotnost | 55,7 kg |
| materiál | železobeton + pórobeton |
| maximální světlost otvoru | 600 mm |
| uložení | 300 mm |
| v balení | 1 |
| šířka | 100 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: PORFIX | PORFIX — Příslušenství k plotu |
| délka: 1200 mm | 1200 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 55,7 kg | 55,7 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: železobeton + pórobeton | železobeton + pórobeton — Příslušenství k plotu |
| maximální světlost otvoru: 600 mm | 600 mm — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 100 mm | 100 mm — Příslušenství k plotu |
| typ: překlady nosné | překlady nosné — Příslušenství k plotu |
| uložení: 300 mm | 300 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Porfix | Porfix — Příslušenství k plotu |
| výška: 250 mm | 250 mm — Příslušenství k plotu |