Překlad plochý Heluz 11,5/150
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 342 Kč
keramobetonový, pro překlenutí okenních a dveřních otvorů v nenosných stěnách, uložení 125 mm, maximální světlost otvoru 1250 mm, šířka 115 mm, výška 71 mm, délka 1500 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 342 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramobetonový, pro překlenutí okenních a dveřních otvorů v nenosných stěnách, uložení 125 mm, maximální světlost otvoru 1250 mm, šířka 115 mm, výška 71 mm, délka 1500 mm
Parametry
| měrná jednotka | ks |
|---|---|
| uložení | 125 mm |
| výrobce | Heluz |
| šířka | 115 mm |
| maximální světlost otvoru | 1250 mm |
| hmotnost | 24 kg |
| výška | 71 mm |
| v balení | 1 |
| délka | 1500 mm |
| počet ks na paletě | 40 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 1500 mm | 1500 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 24 kg | 24 kg — Příslušenství k plotu |
| maximální světlost otvoru: 1250 mm | 1250 mm — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 40 ks | 40 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 115 mm | 115 mm — Příslušenství k plotu |
| uložení: 125 mm | 125 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Heluz | Heluz — Příslušenství k plotu |
| výška: 71 mm | 71 mm — Příslušenství k plotu |