Překlad plochý Porotherm KP 10/14,5/175
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 531 Kč
keramobetonový, k překlenutí okenních a dveřních otvorů v nenosných stěnách, uložení 125 mm, maximální světlost otvoru 1 500 mm, šířka 145 mm, výška 100 mm, délka 1 750 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 531 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramobetonový, k překlenutí okenních a dveřních otvorů v nenosných stěnách, uložení 125 mm, maximální světlost otvoru 1 500 mm, šířka 145 mm, výška 100 mm, délka 1 750 mm
Parametry
| šířka | 145 mm |
|---|---|
| uložení | 125 mm |
| maximální světlost otvoru | 1500 mm |
| v balení | 1 |
| měrná jednotka | ks |
| délka | 1750 mm |
| výrobce | Wienerberger |
| značka | Porotherm |
| výška | 100 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: Porotherm | Porotherm — Příslušenství k plotu |
| délka: 1750 mm | 1750 mm — Příslušenství k plotu |
| maximální světlost otvoru: 1500 mm | 1500 mm — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 145 mm | 145 mm — Příslušenství k plotu |
| uložení: 125 mm | 125 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Wienerberger | Wienerberger — Příslušenství k plotu |
| výška: 100 mm | 100 mm — Příslušenství k plotu |
| značka: Porotherm | Porotherm — Příslušenství k plotu |