Překlad plochý Ytong PSF 125×124×2 500 mm
Výrobce: YTONG
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 717 Kč
k vytvoření nadpraží otvorů v nosných a nenosných stěnách ve spojení s nadezdívkou nebo ŽB deskou, pevnost v tlaku 5 MPa, uložení 250 mm, maximální světlost otvoru 2 000 mm, hmotnost 32 kg, 125×124×2... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 717 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k vytvoření nadpraží otvorů v nosných a nenosných stěnách ve spojení s nadezdívkou nebo ŽB deskou, pevnost v tlaku 5 MPa, uložení 250 mm, maximální světlost otvoru 2 000 mm, hmotnost 32 kg, 125×124×2 500 mm, 48 ks/pal.
Parametry
| požární odolnost | R 60 |
|---|---|
| uložení | 250 mm |
| výrobce | Xella |
| objemová hmotnost | 600 kg/m3 |
| počet ks na paletě | 48 ks |
| maximální světlost otvoru | 2000 mm |
| pevnost v tlaku | 5 MPa |
| výška | 124 mm |
| délka | 2500 mm |
| měrná jednotka | ks |
| hmotnost | 32 kg |
| v balení | 1 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,15 W.m-1.K-1 |
| značka | Ytong |
| materiál | pórobeton |
| reakce na oheň | A1 |
| šířka | 125 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: YTONG | YTONG — Příslušenství k plotu |
| délka: 2500 mm | 2500 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 32 kg | 32 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: pórobeton | pórobeton — Příslušenství k plotu |
| maximální světlost otvoru: 2000 mm | 2000 mm — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 600 kg/m3 | 600 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: 5 MPa | 5 MPa — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 48 ks | 48 ks — Příslušenství k plotu |
| požární odolnost: R 60 | R 60 — Příslušenství k plotu |
| reakce na oheň: A1 | A1 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 125 mm | 125 mm — Příslušenství k plotu |
| součinitel tepelné vodivosti: 0,15 W.m-1.K-1 | 0,15 W.m-1.K-1 — Příslušenství k plotu |
| uložení: 250 mm | 250 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Xella | Xella — Příslušenství k plotu |
| výška: 124 mm | 124 mm — Příslušenství k plotu |
| značka: Ytong | Ytong — Příslušenství k plotu |