Příčkovka Ytong Klasik 125 P3 125×599×249 mm
Výrobce: Ytong
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 109 Kč
pórobetonová tvárnice, ke zdění na tenkovrstvou maltu, na nenosné stěny, příčky a výplňové zdivo, pevnost v tlaku 3 MPa, součinitel prostupu tepla 0,855 W.m-2.K-1, hmotnost 12,49 kg, 125×599×249 mm,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 109 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pórobetonová tvárnice, ke zdění na tenkovrstvou maltu, na nenosné stěny, příčky a výplňové zdivo, pevnost v tlaku 3 MPa, součinitel prostupu tepla 0,855 W.m-2.K-1, hmotnost 12,49 kg, 125×599×249 mm, 72 ks/pal.
Parametry
| pevnost v tlaku | 3 MPa |
|---|---|
| objemová hmotnost | 500 kg/m3 |
| délka | 599 mm |
| hmotnost | 12,49 kg |
| značka | Ytong |
| součinitel prostupu tepla | 0,855 W.m-2.K-1 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,116 W.m-1.K-1 |
| počet ks na paletě | 72 ks |
| materiál | pórobeton |
| výrobce | Xella |
| neprůzvučnost | 39 dB |
| v balení | 1 |
| požární odolnost | EI 180 |
| výška | 249 mm |
| měrná jednotka | ks |
| šířka | 125 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: Ytong | Ytong — Příslušenství k plotu |
| délka: 599 mm | 599 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 12,49 kg | 12,49 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: pórobeton | pórobeton — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| neprůzvučnost: 39 dB | 39 dB — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 500 kg/m3 | 500 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: 3 MPa | 3 MPa — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 72 ks | 72 ks — Příslušenství k plotu |
| požární odolnost: EI 180 | EI 180 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 125 mm | 125 mm — Příslušenství k plotu |
| součinitel prostupu tepla: 0,855 W.m-2.K-1 | 0,855 W.m-2.K-1 — Příslušenství k plotu |
| součinitel tepelné vodivosti: 0,116 W.m-1.K-1 | 0,116 W.m-1.K-1 — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Xella | Xella — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |
| značka: Ytong | Ytong — Příslušenství k plotu |