Příčkovka Ytong Klasik 250 P3 250×599×249 mm
Výrobce: Ytong
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 187 Kč
pórobetonová tvárnice, ke zdění na tenkovrstvou maltu, na nenosné stěny, příčky a výplňové zdivo, pevnost v tlaku 3 MPa, součinitel prostupu tepla 0,461 W.m-2.K-1, hmotnost 25,73 kg, 250×599×249 mm,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 187 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pórobetonová tvárnice, ke zdění na tenkovrstvou maltu, na nenosné stěny, příčky a výplňové zdivo, pevnost v tlaku 3 MPa, součinitel prostupu tepla 0,461 W.m-2.K-1, hmotnost 25,73 kg, 250×599×249 mm, 36 ks/pal.
Parametry
| hmotnost | 25,73 kg |
|---|---|
| v balení | 1 |
| počet ks na paletě | 36 ks |
| objemová hmotnost | 500 kg/m3 |
| měrná jednotka | ks |
| šířka | 250 mm |
| délka | 599 mm |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,116 W.m-1.K-1 |
| neprůzvučnost | 46 dB |
| materiál | pórobeton |
| požární odolnost | REI 180 |
| výrobce | Xella |
| pevnost v tlaku | 3 MPa |
| výška | 249 mm |
| součinitel prostupu tepla | 0,461 W.m-2.K-1 |
| značka | Ytong |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: Ytong | Ytong — Příslušenství k plotu |
| délka: 599 mm | 599 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 25,73 kg | 25,73 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: pórobeton | pórobeton — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| neprůzvučnost: 46 dB | 46 dB — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 500 kg/m3 | 500 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: 3 MPa | 3 MPa — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 36 ks | 36 ks — Příslušenství k plotu |
| požární odolnost: REI 180 | REI 180 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 250 mm | 250 mm — Příslušenství k plotu |
| součinitel prostupu tepla: 0,461 W.m-2.K-1 | 0,461 W.m-2.K-1 — Příslušenství k plotu |
| součinitel tepelné vodivosti: 0,116 W.m-1.K-1 | 0,116 W.m-1.K-1 — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Xella | Xella — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |
| značka: Ytong | Ytong — Příslušenství k plotu |