Tvárnice Ytong Lambda YQ 375 P2-300 PDK 375×599×249 mm
Výrobce: YTONG
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 015 Kč
tepelněizolační, na jednovrstvé obvodové zdivo, pero+drážka+kapsa, pevnost v tlaku 2,2 MPa, součinitel prostupu tepla 0,198 W.m-2.K-1, spotřeba 6,7 ks/m2, hmotnost 25,2 kg, 375×599×249 mm, 24 ks/pal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 8 015 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
tepelněizolační, na jednovrstvé obvodové zdivo, pero+drážka+kapsa, pevnost v tlaku 2,2 MPa, součinitel prostupu tepla 0,198 W.m-2.K-1, spotřeba 6,7 ks/m2, hmotnost 25,2 kg, 375×599×249 mm, 24 ks/pal.
Parametry
| pevnost v tlaku | 2,2 MPa |
|---|---|
| systém | Lambda YQ |
| hmotnost | 25,2 kg |
| výška | 249 mm |
| materiál | pórobeton |
| délka | 599 mm |
| počet ks na paletě | 24 ks |
| objemová hmotnost | 300 kg/m3 |
| požárníodolnost | REI 180 |
| reakce na oheň | A1 |
| v balení | 24 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,071 W.m-1.K-1 |
| měrná jednotka | ks |
| značka | Ytong |
| šířka | 375 mm |
| součinitel prostupu tepla | 0,198 W.m-2.K-1 |
| spotřeba | 6,7 ks/m2 |
| neprůzvučnost | 43 dB |
| výrobce | Xella |