Tvárnice Ytong Lambda YQ 450 P2-300 PDK 450×499×249 mm
Výrobce: YTONG
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 063 Kč
tepelněizolační, najednovrstvé obvodové zdivo, pero+drážka+kapsa, pevnost v tlaku 2,2 MPa, součinitel prostupu tepla 0,166 W.m-2.K-1, spotřeba 8 ks/m2, hmotnost 28 kg, 450×499×249 mm, 18 ks/pal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 6 063 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
tepelněizolační, najednovrstvé obvodové zdivo, pero+drážka+kapsa, pevnost v tlaku 2,2 MPa, součinitel prostupu tepla 0,166 W.m-2.K-1, spotřeba 8 ks/m2, hmotnost 28 kg, 450×499×249 mm, 18 ks/pal.
Parametry
| systém | Lambda YQ |
|---|---|
| hmotnost | 28 kg |
| počet ks na paletě | 18 ks |
| neprůzvučnost | 50 dB |
| pevnost v tlaku | 2,2 MPa |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,071 W.m-1.K-1 |
| délka | 499 mm |
| výrobce | Xella |
| reakce na oheň | A1 |
| materiál | pórobeton |
| součinitel prostupu tepla | 0,166 W.m-2.K-1 |
| výška | 249 mm |
| šířka | 450 mm |
| spotřeba | 8 ks/m2 |
| objemová hmotnost | 300 kg/m3 |
| požární odolnost | REI 180 |
| v balení | 18 |
| měrná jednotka | ks |
| značka | Ytong |