Věncovka broušená HELUZ 8/25 375×80×249 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 64 Kč
pro vnější obezdívání stropní konstrukce, 12,5 MPa, 35 dB, 1,73 W.m-2.K-1, 6,3 kg, 108 ks/pal., 375×80×249 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 64 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro vnější obezdívání stropní konstrukce, 12,5 MPa, 35 dB, 1,73 W.m-2.K-1, 6,3 kg, 108 ks/pal., 375×80×249 mm
Parametry
| výška | 249 mm |
|---|---|
| šířka | 80 mm |
| součinitel prostupu tepla | 1,73 W.m-2.K-1 |
| pevnost v tlaku | 12,5 MPa |
| hmotnost | 6,3 kg |
| materiál | keramika |
| délka | 375 mm |
| měrná jednotka | ks |
| počet ks na paletě | 108 ks |
| objemová hmotnost | 710 kg/m3 |
| výrobce | HELUZ |
| v balení | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 375 mm | 375 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 6,3 kg | 6,3 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: keramika | keramika — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 710 kg/m3 | 710 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: 12,5 MPa | 12,5 MPa — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 108 ks | 108 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 80 mm | 80 mm — Příslušenství k plotu |
| součinitel prostupu tepla: 1,73 W.m-2.K-1 | 1,73 W.m-2.K-1 — Příslušenství k plotu |
| výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |