Zdicí malta YTONG šedá 17 kg
Výrobce: YTONG
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 205 Kč
Malta je určena k tenkovrstvému zdění přesných pórobetonových tvárnic Ytong.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 205 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Malta je určena k tenkovrstvému zdění přesných pórobetonových tvárnic Ytong.
Parametry
| doba zpracovatelnosti | 3-4 hod. |
|---|---|
| v balení | 16.9492 |
| měrná jednotka | kg |
| balení | 17 kg |
| spotřeba | 1 bal./1 m3 tvárnic |
| zrnitost | max. 0,63 mm |
| pevnost v tlaku | třída M5 |
| objemová hmotnost | 1400 - 1500 kg/m3 zatvrdlé malty |
| výrobce | XELLA |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: YTONG | YTONG — Příslušenství k plotu |
| balení: 17 kg | 17 kg — Příslušenství k plotu |
| doba zpracovatelnosti: 3-4 hod. | 3-4 hod. — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: kg | kg — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 1400 - 1500 kg/m3 zatvrdlé malty | 1400 - 1500 kg/m3 zatvrdlé malty — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: třída M5 | třída M5 — Příslušenství k plotu |
| spotřeba: 1 bal./1 m3 tvárnic | 1 bal./1 m3 tvárnic — Příslušenství k plotu |
| výrobce: XELLA | XELLA — Příslušenství k plotu |
| zrnitost: max. 0,63 mm | max. 0,63 mm — Příslušenství k plotu |